MAXtv Prva liga: Mešanović donio bod Osijeku protiv Dinama šest minuta prije kraja

Nedjelja, 22. veljače 2015. 17:22 Napisao/la  SC

Susret 22. kola: Osijek - Dinamo 1:1. Dinamo poveo preko Pavičića, domaći pred četiri tisuće gledatelja izjednačili i uzeli bod. Ivo Šušak vodio 200. utakmicu u HNL-u

MAXtv Prva liga - 22. kolo

OSIJEK - DINAMO 1:1

Stadion Gradski vrt. Gledatelja 4.000

Sudac: Bruno Marić (Daruvar)

Strijelci: 0:1 Pavičić (26) 1:1 Mešanović (84)

Žuti kartoni: Matas (Osijek) Henriquez, Sigali (Dinamo)

OSIJEK: Mikulić - Matas, Bralić, Laštro, Barišić - Kurtović (62 Vukobratović) - Šorša (46 Mešanović), Jamak, Vojnović, Čuljak - Perošević (75 Glavaš)

DINAMO: Eduardo - Pinto, Sigali, Taravel, Matel - Pavičić, Goncalo (36 Vukojević), Machado (76 Čorić) - Pjaca, Henriquez, Fernandes (67 Cekici)

Nogometaši Osijeka osvojili su veliki bod odigravši 1:1 protiv Dinama u Gradskom vrtu. Iako je Ivo Šušak kao trener Osijeka prvi puta u povijesti primio gol od Dinama na Osijekovom stadionu, nesumljivo je kako može biti zadovoljan predstavom svojih pulena. Dinamo nakon lanjskog poraza (3:2) ponovno nije upisao pobjedu, ovo je peti remi sezone uz sedamnaest pobjeda za izabranike Zorana Mamića.

Dinamo je poveo u 26. minuti. Na dodavanje Fernandesa pogodio je Domagoj Pavičić. Što u dresu Lokomotive, a što Dinama, Pavičiću je ovo četvrti uzastopni gol u susretima protiv Osijeka. Domaći su izjednačili šest minuta prije kraja kada je nakon nekoliko odbijanaca zabio Mešanović.

Treneru Osijeka Ivi Šušku bila je ovo jubilarna, dvjestota utakmica kao treneru u HNL-u. Dosad je uz Osijek vodio Zagreb i Marsoniju.