MaxTV Prva liga: Lokomotiva svladala Inter i zasjela na vrh ljestvice

Petak, 27. srpnja 2012. 22:31 Napisao/la  SC

Utakmica 2. kola: Inter - Lokomotiva 0:1. Tri boda gostima donio je Antolić realiziravši jedanesterac u 67. minuti

INTER - LOKOMOTIVA 0:1

Utakmica 2. kola Prve HNL: Inter - Lokomotiva 0:1 (0:0). SRC Zaprešić. Sudac: Domagoj Ljubičić (Osijek). Strijelac: 0:1 Antolić (67'-11m). Žuti kartoni: Šarić, Bagarić, Matko, Šćrbec (Inter), Brozović, Samateh (Lokomotiva).

INTER: Santini, Čeliković (od 79' Matko), Bagarić, Gulić, Budimir, Mlinar, Šarić, Plazanić (od 46' Herceg), Oršić, Vujcic, Hadžić (od 73' Šćrbec).

LOKOMOTIVA: Picak (od 46' Lovrić), Mrzljak, Musa, Barbarić, Mesarić, Antolić, Bručić, Boras, Kramarić (od 90' Škvorc), Brozović, Zakarić (od 74' Samateh).

Nogometaši Lokomotive svladali su Inter 1:0 i tako upisali drugu pobjedu u drugom nastupu ove sezone.  Jedini pogodak na utakmici postigao je Antolić u 67. minuti realiziravši najstrožu kaznu.