MAXtv Prva liga: Lokomotiva pobijedila S. Belupo, Capan odlučio pobjednika u Kranjčevićevoj

Subota, 20. svibnja 2017. 18:47 Napisao/la  SC

Utakmica 35. kola: Lokomotiva - S. Belupo 2:1

Nogometaši Lokomotive pobijedili su S. Belupo pogotkom Capana u 82. minuti, kapetan domaće momčadi s(p)retno je ugurao loptu u mrežu nakon ubačaja iz kuta.

Iako su gosti ostavili bolji dojam, bodovi su ostali u Krajčevićevoj prije svega zahvaljujući neopreznoj igri obrane S. Belupa.

U 88. minuti Ivanovski je ostao sam ispred Šempera, vratar Lokomotive uspio je obraniti pobjedu.

Minutu kasnije Burić je propustio zadnju priliku za izjednačenje, lopta mu je izmaknula kada je ispred stajao samo domaći vratar.

LOKOMOTIVA: Šemper, Majstorović, Rrahmani, Capan, Goležal, Grezda, Karačić, Majer, Šunjić, Valentić,  Antunović (79 Radonjić)

S. BELUPO: Marković, Katić, Melnjak, Musa, Purić, Arap, Bouadla, Burić, Christensen,  Heber, Ivanovski

Utakmica 35. kola: Lokomotiva - S. Belupo 2:1 (Majer 44-11m, Capan 82/Ivanovski 50)