MAXtv Prva liga: Lokomotiva pobijedila Dragovoljce, Bačelić-Grgić nije iskoristio kazneni udarac

Subota, 29. ožujka 2014. 20:56 Napisao/la  SC

Utakmica 28. kola: Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac 2:1

Nogometaši Lokomotive osvojili su tri boda u utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca, koji je imao priliku ostati  neporažen. Bačelić-Grgić nije iskoristio kazneni udarac, u 46. minuti njegov udarac s bijele točke obranio je Zelenika.

Pogotkom Šituma (4) nakon ubačaja iz kuta i Budimira (73), "lokosi" su ostvarili pobjedu koju je u samoj završnici opet u pitanje doveo Bačelić-Grgić, kada je u 87. minuti postavio konačni rezultat pogotkom iz slobodnog udarca.

LOKOMOTIVA: Zelenika, Musa, Barbarić, Čalušić, Begonja, Budimir, Pjaca, Chago, Šitum, Gorupec, Trebotić

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović, Špehar, Mrčela, Kluk, Zlatar, Živković, Jazvić. Doležal, Komorski, Bačelić-Grgić, Lesjak

Utakmica 28. kola: Lokomotiva - Hrvatski dragovoljac 2:1 (Šitum 4, Budimir 73/Bačelić-Grgić 87)