MAXtv Prva liga: Lokomotiva osvojila bodove u Gradskom vrtu, Osječani pali u završnici

Subota, 27. veljače 2016. 17:07 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Osijek - Lokomotiva  1:3

Nogometaši Lokomotive osvojili su tri boda u Gradskom vrtu u uzbudljivoj završnici. Perošević je u 81. minuti poravnao rezultat (1:1) iz kaznenog udarca, samo se dvije minute činilo da će Osječani ostati neporaženi.

U 83. minuti Andrijašević je ponovo doveo Lokomotivu u vodstvo da bi Grezda u samoj završnici iskoristio dar osječke obrane i postavio konačnih 3:1 za goste.

OSIJEK: Mikulić, Kurtović, Lesjak, Lukić, Šarić, Grgić, Škorić, Šorša, Roce, Vojnović, Perošević

LOKOMOTIVA: Zelenika, Barišić, Bručić, Prenga, Karačić, Andrijašević, Ćorić, Capan, Pamić, Fiolić, Grezda

Utakmica 24. kola: Osijek - Lokomotiva  1:3 (Perošević 81-11m/Grezda 6, 90, Andrijašević 83)