MAXtv Prva liga: Lokomotiva nadigrala Osijek, gosti nisu opravdali najave pred nastavak prvenstva

Subota, 25. veljače 2017. 19:09 Napisao/la  SC

Utakmica 22. kola: Lokomotiva - Osijek 2:0

Lokomotiva je pobijedila (20) Osijek u utakmici tijekom koje gosti ničim nisu opravdali velike najave uoči nastavka prvenstva.

Osijek je prvo doživio poraz (2:3) od Rijeke u Gradskom vrtu, a onda je Kranjčevićevoj odigrao utakmicu nakon koje su puno toga postaje upitno: od kvalitete igrača do kvalitete vođenja momčadi!

Ukupno gledano momčad Marija Tokića bila je bolja do zadnjih petnaestak minuta, kada su Osječani pritiskom pokušali anulirati vodstvo domaćina.

Lokomotiva je povela zahvaljujući svojim Albanacima, Grezda je ubacio s desne strane, a Cekici glavom pogodio za 1:0.

U 36. minuti  Boban je glavom tukao nakon prekida, a Šemper se iskazao fantastičnom reakcijom.

Lokomotiva je  u 62. minuti povećala vodstvo. Portugalac Chiquinho je šutirao s ruba kaznenog prostora, a Škorić je igrao rukom.

Sudac Ivan Bebek opravdano je pokazao na bijelu točku, a Škoriću pokazao drugi žuti karton.

Ćorićev udarac s bijele točke obranio je Mikulić, ali se lopta odbila točno na Ćorićevu glavu - 2:0.

U 66. minuti isključen je Šunjić, također zbog drugoga žutog kratona.

U zadnjihh desetak minuta Osijek je stvorio nekoliko prilika,  Oluić je loptu izbacio s gol-linije.

Knežević je loptu poslao preko vratiju iz povoljne pozicije.

LOKOMOTIVA: Šemper, Majstorović, Kolinger, Rrahmani, Rožman,  Šunjić, Grezda, Majer (od 70. Oluić), Ćorić, Cekici (od 56. Chiquinho), Doležal (od 77. Ivanušec)

OSIJEK: Mikulić, Pušić (od 68. Grgić), Barać, Škorić, Barišić, Mioč (od 68. Perošević), Lesjak, Lopa, Knežević, Boban (od 78. Vojnović), Ejupi.

Utakmica 22. kola: Lokomotiva - Osijek 2:0 (Cekici 31, Ćorić 62)