MAXtv Prva liga: Lokomotiva i Split podijelili bodove u prvoj utakmici 17. kola

Petak, 28. studenog 2014. 20:20 Napisao/la  SC

Utakmica 17. kola: Lokomotiva - Split 1:1

Lokomotiva i Split podijelili su bodove na otvaranju 17. kola MAXtv Prve lige, utakmica u Kranjčevićevoj završila je rezultatom 1:1. Splićani su ostavili bolji dojam, imali premoć, ali nisu zali iskoristiti svoje šanse.

U 56. minuta Cikalleshi je u kontri dodao loptu Rogu, koji efektnim udarcem pogađa suprotni kut Sluginih vrata - 0:1. U 67. minuti Rukavina je primio loptu u dvojbenoj poziciji, krenuo prema vrataru Zagorcu i uposlio Doležala, koji je postavio konačnih - 1:1.

LOKOMOTIVA: Sluga, Musa, Ćalušić (6 Bartolec), Begonja, Rukavina, Pavičić, Bručić, Mrzljak (46 P. Mišić), Leko, Prenga, Doležal (81 Biljan)

SPLIT: Zagorac, Ibriks, Galović, Glumac, Rugašević, Vidović, Kvesić, Rog, Glavina (88 Jukić), Belle (72 Bagarić), Cikalleshi (79 Mršić)

Utakmica 17. kola: Lokomotiva - Split 1:1 (Doležal 67/Rog 56)