MAXtv Prva liga: Lokomotiva i Split odigrali bez pobjednika na praznom Maksimiru

Nedjelja, 15. rujna 2013. 17:12 Napisao/la  SC

Utakmica 9. kola: Lokomotiva - Split 1:1 (Šitum 64'/Kvesić 41').

MAXtv Prva liga, 9. kolo

LOKOMOTIVA - SPLIT 1:1

Stadion Maksimir. Sudac: Bruno Marić (Daruvar).

Strijelci: 0:1 Kvesić (41'), 1:1 Šitum (64').

Žuti kartoni: Mesarić (Lokomotiva), Vojnović, Dujmović, Belle (Split).

LOKOMOTIVA: Šarlija, Mesarić, Puljić, Bručić, Mrzljak (od 46' Šovšić), Lendrić (od 46' Budimir), Chago, Šitum, Mišić (od 90' Plum), Trebotić, Samateh.

SPLIT: Zagorac, Križanac, Vojnović (od 68' Glavina), Bilić (od 65' Roce), Kvesić (od 80' Mršić), Radotić, Dujmović, Rugašević, Galović, Ibriks, Belle.

Nogometaši Lokomotive i Splita tražili su bodove koji će ih primaknuti vrhu ljestvice, na kraju su momčadi podijelile plijen. Gosti su poveli u 41. minuti. Lokomotiva je nespretno izgubila jednu loptu pred gostujućim vratima. Krenula je brza kontra, Belle je pronašao Kvesića koji je bio siguran - 0:1.

Domaći su izjednačili u 61. minuti. Budimir je sjajno probio desnu stranu i uposlio Šituma kojem nije bilo teško pogoditi mrežu.

Do kraja utakmice obje momčadi su mogle doći do tri boda.  Glavica je u 74. minuti pogodio gredu, a Budimir je u nadoknadi propustio sjajnu priliku.