MAXtv Prva liga: Istra1961 i Slaven Belupo podijeli bodove u vatrometu pogodaka

Ponedjeljak, 21. travnja 2014. 18:30 Napisao/la  SC

Utakmica 32. kola: Istra 1961 - Slaven Belupo 3:3

U 90. minuti sudac Bruno Marić dosudio je prekršaj za najstrožu kaznu u kaznenom prostoru gostiju, Blagojević je pogodio s bijele točke i izjednačio rezultat - 3:3. Istra i Slaven Belupo podijelili su bodove u utakmici tijekom koje su gosti održavali rezultatsku prednost sve do sudačke nadoknade.

Gosti su poveli Pavlovićem autogolom u 3. minuti, izjednačio je Balgojević u 30. minuti sjajnim udarcem s 23 metra.

U 51. minuti Vurginec je doveo goste, Obšivač je poravnao u 63., da bi Vuginec u 78. minuti pripremio pogodak za strijelca Glavicu.

ISTRA 1961: Brkić, Pavlović, Vučko, Budicin, Pilipović (73 Mance), Obšivač, Blagojević, Dadić (61 Heister), Kramarić, Jo, Radonjić

SLAVEN BELUPO: Picak, Melnjak, Grgić, Henrique, Purić, Ozobić, Ćanađija (75 Gregurina), Delić (82 Fuštar), Brlek, Glavina (63 Glavica), Vugrinec

Utakmica 32. kola: Istra 1961 - Slaven Belupo 3:3 (Blagojević 30, 90+1-11m, Obšivač 63/Vuginec 51, Glavica 78)