MAXtv PRVA LIGA

Istra pobijedila pomlađeni Dinamo

Subota, 10. svibnja 2014. 16:55 Napisao/la  SC

Utamica 35. kola: Istra 1961 – Dinamo 2:1. U 66. minuti Radonjić je zabio pobjednički gol

Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Dinamo rezultatom 2:1. Trener Dinama u Puli je izveo šaroliki sastav složen od mladih igrača, koji su u prvom dijelu nadigrali Istru. Poveo je Dinamo pogotkom Ćorića u 19. minuti nakon povezane akcije.

U drugom djelu presudni trenutak dogodio se u 57. minuti, kada je Šimunović skrivio kazneni udarac i dobio drugi žuti karton. Obšivač je bio siguran realizator – 1:1

U 66. minuti Radonjić je presjekao dodavanje zadnje linije Dinama i sam od centra otrčao prema Ježini, koji nije imao šanse – 2:1.

U 90. minuti Brodić je propustio zadnju priliku Dinama, Brkić je obranio tehnički nedorađen udarac sa 10 metara.

ISTRA 1961: Brkić, Obšivač, Vučko, Budicin, Woon, Batarelo, Heister, Havojić, Kramarić, Pavlović, Radonjić (80 Mance)

DINAMO: Ježina, Pinto, Capan, Šimunović, Lima, Leko, Pavičić, Ćorić, Husejinović (15 Pivarić), Fiolić (81 Knežević), Brodić

Utamica 35. kola: Istra 1961 – Dinamo 2:1 (Obšivač 58-11m, Radonjić 66/Ćorić 19)