MAXtv Prva liga: Istra doživjela domaći poraz od Zadra uoči uzvratne utakmice protiv Rijeke

Subota, 22. ožujka 2014. 21:09 Napisao/la  SC

Utakmica 27. kola: Istra 1961 – Zadar 0:2

Nogometaši Istre doživjeli su domaći poraz uoči uzvratne utakmice polufinala Kupa protiv Rijeke u srijede. U utakmici 27. kola Zadar je na stadionu Aldo Drosina bio bolji od Istre, pobijedivši rezultatom 2:0. Poveli su gosti pogotkom Muića u 44. minuti, a onda stali u čvrsti obrambeni blok i cijelo drugo poluvrijeme bez poteškoća čuvali minimalnu prednost.

Pred kraj utakmice sijevnula je zadarska kontra. Tadić je u 87. minuti izašao na otvoreni udarac s ruba kaznenog prostora, vratar Lovrić kratko je odbio loptu, natrčao je Ivančić i potvrdio pobjedu, koja će sigurno dodatno mobilizirati Istrane prije uzvrata protiv Rijeke.

ISTRA 1961: Lovrić, Obšivač, Čagalj, Vučko, Pilipović (70 Heister), Yoon (46 Radonjić), Batarelo, Blagojević, Havojić, Jo, Mutombo (57 Hajder)

ZADAR: Matković, Sarić, Con, Neretljak, Oršulić, Ikić (90 Šimurina), Bašić, Banović, Muić (59 Jerbić), Weitzer (76 Ivančić), Tadić

Utakmica 27. kola: Istra 1961 – Zadar 0:2 (Muić 44, Ivančić 87)