MAXtv Prva liga: Istra 1961 pobijedila Split, gosti ljuti na suca Vučemilovića

Subota, 14. prosinca 2013. 22:02 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Istra 1961 - Split 2:0

Stadion Aldo Drosina. Gledatelja: 2.000. Sudac: Ante Vučemilović.

Strijelci: 1:0 Blagojević (78'), 2:0 Franjić (90').

Žuti kartoni: De Oliveira, Chung, Križman (Istra 1961), Vojnović, Radotić, Rugašević, Pehar, Bilić (Split).

Crveni karton: Dujmović (Split, 20').

ISTRA 1961: Ježina, Čagalj (od 46' Havojić, od 77' Sačer), Obšivač, Graf, Budicin, Blagojević, Križman, Chung, Franjić, Miličević (od 46' Pilipović), De Oliveira.

SPLIT: Zagorac, Glumac, Vojnović (od 85' Pehar), Roce (od 85' Bilić), Radotić, Dujmović, Rugašević, Galović, Ibriks, Tomašević (od 61' KVesić), Belle.

Nogometaši Istre 1961 nastavili su s pozitivnim rezultatima te su pred domaćim navijačima pobijedili Split 2:0. Domaćin je poveo golom Blagojevića u 78. minuti. Nogometaš Istre potegnuo je s 25 metara - 1:0.

Gosti su postigli gol u 89. minuti, Tomislav Glumac zatresao je mreui, ali je Vučemilović poništio gol zbog navodnog igranja rukom i čini se oštetio goste. Stanko Mršić isključen je zbog protesta na ovu odluku.

Istra je pobjedu potvrdila u četvrtoj minuti nadoknade. Sačer je pronašao Franjića koji se našao oči u oči s Zagorcem i rutinski pogodio za 2:0. Inače, gosti su od 20. minute igrali bez Tomislava Dujmovića koji je isključen zbog udaranja protivničkog igrača.