MAXtv PRVA LIGA

Inter lako sa Istrom 1961, deseti gol Nestorovskog

Subota, 24. listopada 2015. 17:16 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola: Inter - Istra 1961 3:0. Nestorovski zabio dva, promašio penal

MAXtv Prva liga - 14. kolo

INTER - ISTRA 1961 3:0

Stadion: ŠRC Zaprešić. Gledatelja: 600

Sudac: Tihomir Pejin (Donji Miholjac)

Strijelac: 1:0 Nestorovski (5), 2:0 Nestorovski (54), 3:0 Mazalović (62)

Žuti kartoni: Ottochian (Inter), Žižić, Nikolić, Zolotić, Heister (Istra 1961)

Crveni karton: Bočkaj (Inter) 77 - drugi žuti karton

INTER: Posavec, Begić, Mlinar (87 Parlov), Blažević (72 Zulim), Glavina (76 Čavar), Komorski, Ćosić, Ottochian, Mazalović, Nestorovski, Bočkaj

ISTRA 1961: Iveša, Žižić, Ojdanić, Nikolić, Bouhna, Tomić (53 Heister), Mišić, Zlomislić, Svraka (53 Vuković), Zolotić (68 Repić), Kasalica

Makednosni reprezentativac Ilija Nestorovski doveo je domaće u vodstvo već u 5. minuti. U 22. minuti Nestorovski je promašio kazneni udarac, ali je na 2:0 povisio u 54. minuti i postao prvi igrač ove sezone koji je dostigao broj deset u rubrici postignutih golova. Konačnih 3:0 postavio je Mazalović koji je utrčao iz drugog plana nakon izvedenog slobodnog udarca i zatresao gostujuću mrežu treći puta u 62. minuti. Istra je pala praktički bez ispaljenog metka. Nakon isključenja Bočkaja u 77. minuti gosti su malo izjednačili posjed lopte, a u završnici susreta Žižić je promašio zicer kada nije dobro zahvatio loptu te ju je umjesto u mrežu poslao visoko preko gola.
Inter se sa četvrtom pobjedom bodovno izjednačio sa Splitom na četvrtom mjestu ligaškog poretka.