MAXtv Prva liga: Inter i Osijek podijelili bodove pred 145 gledatelja u Zaprešiću

Petak, 16. prosinca 2016. 21:22 Napisao/la  SC

Utakmica 20. kola: Inter - Osijek 2:2

Osijek je odigrao neodlučeno pred 145 gledatelja u Zaprešiću, pa Hajduka ima priliku prezimiti na treće mjestu ako pobjedi Dinamo u subotu.

Utakmica u Zaprešiću  završila je 2:2, Osijek je dvaput vodio, ali nije upio održati vodstvo.

U 28. minuti Ejupi je s desetak je metara pogodio mrežu za 1:0.

U 40. minuti Filipović je poravnao pogotkom s gol-linije, da bi u 53. minuti Boban zatresao mrežu nakon Arsenieva proigravanja.

U 68. minuti Matas je igrao rukom u kaznenom prostoru i zaradio drugi žuti karton, Puljić je bio precizan izvođač kaznenog udarca - 2:2.

Osijek s desetoricom igrača nije uspio treći put povesti.

INTER: Čović, Begić, Blažević, Mamut (86 Altiparmakovski), Čeliković, Mesfin, Puljić, Filipović, Brlečić, Šarić, Mazalović

OSIJEK: Mikulić, Barišić, Barać, Arsenić, Lesjak, Škorić, Matas, Grgić (71 Vojnović), Petrovikj (80 Pušić), Boban, Ejupi

Utakmica 20. kola: Inter - Osijek 2:2 (Filipović 40,  Puljić 68-11m/Ejupi 28,  Boban 53)