MAXtv Prva liga: Inter i Cibalia odigrali neodlučeno, Ali Karimi donio pobjedu Lokomotivi u 93. minuti

Srijeda, 26. travnja 2017. 20:08 Napisao/la  SC

Utakmice 30. kola: Lokomotiva - Istra 1961 1:0,   Inter - Cibalia 1:1

Lokomotiva je u trećoj minuti sudačke nadoknade pobijedila Istru 1961 pogotkom  Ali Karimija.

Iranac je postigao prvi pogodak za Lokomotivu otkada je stigao na posudbu iz Dinama, udarcem glavom svladao je Ivušića nakon Ćorićeva ubačaja iz kuta.

Slaba utakmica sa malo prilika na objema stranama završila je sretno za domaćina.

LOKOMOTIVA: Šemper, Karačić, Rrahmani, Majstorović, Rožman (od 33. Valentić), Karimi, Šunjić, Grezda, Chiquinho (od 80. Ćorić), Bočkaj (od 69. Cekici), Antunović.

ISTRA 1961: Ivušić, Miloš, Žižić, Mitrevski, Kitanovski,  Paracki, Puclin (od 69. Stepčić), Gržan (od 82. Ljubanović), Mario Lucio, Solomon (od 63. Prelčec), Roce.

U prvom djelu utakmice bolja je bila Cibalia, koja je zasluženo na odmor otišla s prednošću, Brekalo je svladao Čovića nakon Bašine asistencije.

Inter je oizjednačio odmah po izlasku na teren nakon odmora.

Filipović je  glavom poslao loptu u vratnicu, na odbijenu loptu natrčao Puljić i bez problema zabio za 1:1.

INTER: Čović, Begić, Komorski, Filipović, Bosec, Šarić, Mazalović (od 59. Polizzi), Čale (od 70. Mesfin), Postonjski (od 86. Mujagić), Puljić, Kolar.

CIBALIA: Matković, Žderić, Zgrablić, Tomašević, Čuljak, Muženjak, M. Mišić (od 76. Pervan), Baša (od 57. Mastelić), Vitaić, P. Mišić (od 70. Filipović), Brekalo.

Utakmice 30. kola: Lokomotiva - Istra 1961 1:0 (Karimi 90+3),   Inter - Cibalia 1:1 (Puljić 48/Brekalo 40)