MAXtv Prva liga: H. dragovoljac upisao važne bodove u borbi za ostanak, peti uzastopni poraz Istre

Nedjelja, 13. travnja 2014. 16:45 Napisao/la  SC

Utakmica 30. kola: Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac 1:2

MAXtv Prva liga, 30. kolo

Istra 1961 - Hrvatski dragovoljac 1:2

Stadion Aldo Drossina. Gledatelja: 1.000. Sudac: Andrej Burilo (Osijek).

Strijelci: 0:1 Grgić (49'), 0:2 Jajčinović (81'), 1:2 Radonjić (82').

Žuti kartoni: Yoon (Istra 1961), Gregov, Doležal, Lesjak (Hrvatski dragovoljac).

ISTRA 1961: Lovrić, Čagalj, Pilipović, Obšivač, Budicin, Batarelo, Yoon (od 57' De Oliveira), Radonjić, Mutombo (od 30' Hajder, od 71' Mance), Havojić, Vučko.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović, Mrčela, Ljubičić, Zlatar, Gregov, Jazvić (od 75' Jajčinović), Doležal, Tomić, Bačelić-Grgić (od 90' Mršić), Božić (od 81' Rašić), Lesjak.

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca upisali su važne bodove na gostovanju protiv Istre 1961 slavivši 1:0 . Dragovoljac je tako zadržao priključak u borbi za ostanak, a Istra 1961 doživjela je peti uzastopni prvenstveni poraz.

Bačelić Grgić donio je vodstvo u 49. minuti iskoristivši neopreznost domaće obrane. Gosti su udvostručili prednost u 81. minuti. Rašić je proigrao Jajčinovića koji se izborio za loptu unutar kaznenog prostora i matirao Lovrića.

Domaćin je smanjio samo minutu kasnije. Nakon jedne duge lopte, Radonjić se sjajno riješio pratnje i pogodio za 1:2. Ipak, domaćin u posljednjih osam minuta nije uspio stići barem do remija.