MAXtv Prva liga: Hajduk pobjedom u Kranjčevićevoj poslao pjesnike u drugu ligu

Subota, 14. svibnja 2016. 19:31 Napisao/la  SC

MAXtv Prva liga - 36. kolo

ZAGREB - HAJDUK 2:3

Stadion u Kranjčevićevoj. Gledatelja 200

Sudac: Željko Frković (Gospić)

Strijelci: 0:1 Bašić (29), 0:2 Tudor (45), 1:2 Medić (58), 1:3 Tudor (72-11m), 2:3 Medić (75-11m)

Žuti kartoni: Stubičan, Mudražija, Čavar, Musa (Zagreb), Mujan, Pejić, Ismajli, Vojković (Hajduk)

Crveni karton: Stubičan (35 - drugi žuti)

ZAGREB: Čondrić, Čavar (88 Matijašević), Stubičan, Jurilj, Gudelj (71 Ljubičić), Mudražija, Muić, Kolinger, Stepčić, Musa, Medić

HAJDUK: Grbić, Ismajli, Mujan (64 Roguljić), Juranović, Relota, Kalik, Pejić, Bašić, Maganjić (65 Prskalo), Tudor, Vojković

Hajduk je prekinuo niz od tri poraza u HNL-u i u Kranjčevićevoj s 3:2 pobijedio Zagreb u susretu posljednjeg kola.

Bijeli su veliki korak prema pobjedi napravili u prvom poluvremenu, nakon kojeg su imali prednost od dva gola (Bašić 29, Tudor 45), a igrač Zagreba Stubičan dobio je crveni karton.

Lovro Medić smanjio je vodstvo Splićana golom u 58. minuti, da bi Tudor ponovo povećao na 1:3 u 70. minuti. Konačnih 2:3 postavio je Medić iz jedanaesterca.