MAXtv Prva liga: Hajduk pobijedio u Zaprešiću, Inter primio dva pogotka s igračem manje

Petak, 31. ožujka 2017. 19:57 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Inter - Hajduk 1:3

Nogometaši Hajduka pobijedili su Inter u Zaprešiću u prvoj utakmici 26. kola.

Inter je poveo već u 3. minuti, kada je Kolar zatresao mrežu gostiju.

Otada do kraja prvog poluvremena  Hajduk je bio bolji, Bašić je udarcem glave u 34. minuti izjednačio.

Presudni trenutka u drugom dijelu dogodio se u u 67. minuti, kada je Mazalović isključen zbog drugog žutog kartona.

U 77. minuti Savvas je ubacio s desne strane, Nižić bio najviši u skoku i glavom pogodio za 1:2.

U 89. minuti Erceg je proigrao Ohandzu, koji je loptu ksrenuo u mrežu ispred vratara Čovića - 1:3.

INTER: Čović, Bosec, Filipović, Begić, Čale (od 46. Mesfin), Mazalović, Šarić, Zulim (od 46. Brlečić), Puljić, Postonjski, Kolar (od 80. Šiljić).

HAJDUK: Stipica, Tudor, Nižić, Ćosić, Kvesić, Bašić (od 68. Hamza), Jefferson, Savvas, Vlašić (od 75. Ohandza), Erceg, Said.

Utakmica 26. kola: Inter - Hajduk 1:3 (Kolar 3/Bašić 34, Nižić 77, Ohandza 89)