MAXtv Prva liga: Hajduk pobijedio Slaven Belupo u jednoj od najboljih utakmica sezone

Nedjelja, 02. ožujka 2014. 19:21 Napisao/la  SC

Utakmica 24. kola: Hajduk - Slaven Belupo 3:0

MAXtv Prva liga – 24. kolo

HAJDUK – SLAVEN BELUPO 3:0

Stadion na Poljudu. Gledatelja: 8.000

Sudac: Ante Vučemilović (Osijek)

Strijelci: 1:0 Andrijašević (5), 2:0 Maglica (29), 3:0 Maglica (65)

Žuti kartoni: Vršajević (Hajduk), Grgić, Matoš. Ćanađija, Glavica (S. Belupo)

HAJDUK: Stipica, Vršajević, Maloča, Milović, Jozinović, Anđelković, Pašalić, Bradarić, Andrijašević (69 Bencun), Kouassi (69 Abduholikov), Maglica (77 Basha)

SLAVEN BELUPO: Pelin, Purić, Grgić, Edson, Melnjak, Čanađija, Crepulja (18 Rak), Glavica, Gregurina, Matoš (82 Fuštar), Novinić (79 Glavina)

Nogometaši Hajduka uvjerljivo su pobijedili Slaven Belupo na klupi kojega je debitirao Elvis Scoria. Gosti ni po čemu nisu bili dorastao protivnik goropadnom Hajduku.

Već u 5. minuti Vršajević je ubacio, a Andrijašević glavom zatresao mrežu 1:0. Ako je novi trener Slaven Belupa Elvis Scoria imao nekakvih taktičkih zamisli prije utakmice, već nakon pet minuta sve zamisli pale su u vodu.

Rani pogodak dao je dodatni impuls Hajduku, koji je u potpunost nadigrao goste. Kada je Maglica glavom u 29. minuti postigao drugi pogodak za Hajduk, gosti se više nisu imali čemu nadati.

U 65. minuti Maglica je postavio konačnih 3:0 u utakmici na kraju koje gosti mogu biti zadovoljni rezultatom. O obzirom na propuštene šanse Hajduka i sjajne obrane Pelina, gosti su dobro prošli u jednoj od boljih utakmica Hajduka ove sezone.