MAXtv Prva liga: Hajduk nije uspio sačuvati dva gola prednosti, Lokomotiva osvojila bod na Poljudu

Ponedjeljak, 21. travnja 2014. 20:31 Napisao/la  Ivan Jelić

Utakmica 32. kola: Hajduk - Lokomotiva 2:2

Nogometaši Hajduka nisu uspjeli sačuvati vodstvo od dva pogotka razlike od 52. minute, kada je Maglica zatresao mrežu Lokomotive. Nakon što je Budimir smanjio na 2:1 u 56. minuti, Hajduk je ostao se desetoricom igrača an terenu. U 60. minuti Andrijašević je dobio drugi žuti karton i otišao u svlačionicu.

Lokomotivi nije trebalo dugo vremena da bi materijalizirala igrača više, u 66. minuti Šovšić je prograo Musu, koji postavlja konačnih 2:2. Do kraja utakmice nije bilo izrazitih prilika.

HAJDUK: Kalinić, Vršajević, Maloča, Milović, Milić (46 Jozinović), Bradarić, Pašalić, Andrijašević, Kouassi (74 Maloku), Sušić, Maglica (86 Abdukholikov)

LOKOMOTIVA: Zelenika, Bartolec, Prenga, Ćalušić, Gorupec, Begonja (55 Budimir), Šovšić, Trebotić, Pjaca, Šitum (57 Mišić)

Utakmica 32. kola: Hajduk - Lokomotiva 2:2 (Sušić 31, Maglica 52/Budimir 56, Musa 66)