MAXtv Prva liga: Dragovoljci pobijedili Split u utakmici s tri penala i jednim crvenim kartonom

Petak, 09. svibnja 2014. 20:08 Napisao/la  SC

Utakmica 35. kola:  Hrvatski dragovoljac - Split 3:2

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca pobijedili su Split rezultatom 3:2 i produljili nadu u ostanak. Rasplet utakmice s trima dosuđenim kaznenim udarcima umnogome je odredio crveni karton, koji je već u 26. minuti dobio stoper gostiju Glumac.

S igračem manje Split je održavao aktivan rezultat do 85. minute, kada je Bačelić-Grgić postigao pogodak odluke.

HRVATSKI DRAGOVOLJAC: Čović, Špehar, Gregov, Mrčela, Tomić, Brtan, Jazvić (od 79. Rašić), Zlatar (90. Ćubel), Bačelić-Grgić, Jajčinović (od 84. Sivonjić), Doležal

SPLIT: Zagorac , Ibriks, Križanac (od 46. Dujmović), Glumac, Rugašević, Vojnović, Vidović, Belle (od 79. Baraban), Kvesić (od 46. Vrgoč), Erceg, Bilić

Utakmica 35. kola: Hrvatski dragovoljac - Split 3:2 (Bačelić-Grgić 27-11m, 85, Doležal 77-11m/Bilić 70-11m, Erceg 74)