MAXtv Prva liga: Dinamo pobijedio Slaven Belupo, joker Fernandes osigurao Petevu prvu pobjedu

Petak, 14. listopada 2016. 19:53 Napisao/la  SC

Utakmica 12. kola: S. Belupo - Dinamo 0:1

U 79. minuti Fernandes je izmijenio dodavanje sa Soudanijem i udarcem sa 17 metara pogodio mrežu u desnom Blaževićevu kutu - 0:1.

Pogotkom Fernandesa momčad Dinama ostvarila je prvu pobjedu pod vodstvom novog trenera Ivajla Peteva, koji može biti zadovoljam samo s osvojenim bodovima i doprinosom Fernandesa, koji je u igru ušao u 67. minuti.

Fernandes se tek u četvrtak vratio iz Čilea i nije bio u kombinaciji za početnu momčad.

Dinamo je većim dijelom utakmice igrao sporo i bezidejno, isto kao u većini utakmica  na početku sezone.

Tek u zadnjih pola sata momčad aktualnih prvaka stvorila je jači pritisak iz kojega se dogodio jedini pogodak.

SLAVEN BELUPO: Blažević,  Purić, Musa, Aliti, Štiglec, Gregurina (od 71. Barić), Katić, Burić,  Christensen, Heber (od 85. Arap), Ivanovski (od 65. Savić)

DINAMO: Livaković, Matel, Sigali, Schildenfeld, Pivarić, Machado (od 61. Pavičić), Jonas,  Soudani (od 86. Perić), Antolić, Ćorić (od 67. Fernandes),  Henriquez

Utakmica 12. kola: S. Belupo - Dinamo 0:1 (Fernandes 79)