MAXtv Prva liga: Cibalia i Osijek podijelili bodove, Vitaić izjednačio u 91. minuti iz kaznenog udarca

Utorak, 16. svibnja 2017. 19:10 Napisao/la  SC

Utakmica 34. kola: Cibalia - Osijek 1:1

Cibalia i Osijek podijli su bodove u prvoj utakmici 34. kola, oba pogotka pala u samoj završnici utakmice izjednačenih protivnika.

U 87. minuti Lopa je ubacio s desne strane,  Knežević se oslobodio pratnje i zatresao mrežu - 0:1.

Cibalia je izjednačila u 91. minuti iza kaznenog udarca dosuđenog zbog prekršaja Barišića nad Bašom.  Vitaić je bio siguran izvođač - 1:1.

CIBALIA: Matković, Žderić, Zgrablić, Tomašević, Čuljak,  Muženjak (od 55. Mijoković), M. Mišić, Baša, Pervan (od 83. Vitaić), P. Mišić (od 65. Brekalo), Glavica.

OSIJEK: Malenica, Pušić (od 73. Knežević), Barać, Škorić, Barišić, Petrović (od 60. Mioč), Lukić, Boban (od 89. Vojnović), Lopa, Grgić, Ejupi.

Utakmica 34. kola: Cibalia - Osijek 1:1 (Vitaić 90+1-11/Knežević 87)