MAXtv Prva liga: Cibalia i Istra 1961 bez pobjednika, Solomon izjednačio

Subota, 20. kolovoza 2016. 21:09 Napisao/la  SC

Utakmica 6. kola: Cibalia - Istra 1961 1:1

Cibalia i Istra 1961 remizirali (1:1) su u dvoboju 6. kola Prve HNL. Puljani su bili blizu prvoj pobjedi nakon čak 30 natjecateljskih utakmica, propustili su više prilika, nisu iskoristili kazneni udarac, najbolji igrač Cibalije bio je vratar Mladen Matković...

U 44. minuti Matković je obranio udarac s bijele točke debitanta Marija Lucija, inače najboljeg igrača gostiju.

U 28. minuti Frane Vitaić postigao je četvrti prvenstveni pogodak na kraju kontre u kojoj je Ugrina proigrao strijelca - 1:0.

U 56. minuti Solomon je izjednačio udarcem glave nakon Hadžićeva ubačaja - 1:1.

CIBALIA: Matković, Karačić (79 Uremović), Zgrablić, Jerbić, Tomašević, Ugrina, Baša, Crnčević (71 Šare), Mijoković, Vitaić, Mišić (62 Šimunac)

ISTRA 1961: Iveša, Žižić, Georgiev, Hadžić, Collins, Gržan (53 Polić), Paracki, Lucio, Bouhna (46 Trojak), Roce (90 Mitrevski), Solomon

Utakmica 6. kola: Cibalia - Istra 1961 1:1 (Vitaić 28/Solomon 56)