MAXtv Prva liga: Cibalia i Inter podijelili bodove u golijadi u Vinkovcima

Subota, 30. srpnja 2016. 22:17 Napisao/la  SC

Utakmica 3. kola: Cibalia - Inter 3:3

Cibalia i Inter odigrali su 3:3 u utakmici koja obilovala uzbuđenjima.

Inter je poveo u 7. minuti golom glavom Jakova Filipovića, koji je u Zaprešić došao iz Vinkovaca.

U 13. minuti Ugrina je pogodio glavom za 1:1, a u 34. minuti Baša je doveo domaćine u vodstvo 2:1.

Inter je izjednačio nakon Čelikovićeva slobodnjaka, kada je pogrešku domaće obrane iskoristio Brlečić i glavom pogodio mrežu - 2:2.

U 56. minuti dogodila se treća asistencija Čelikovića! Jakov Puljić iskoristio je ubačaj, ali nije slavio gol. I on je kao Filipović došao iz Vinkovaca.

Golijadu je zaključio Frane Vitaić udarcem iz prekida s 25 metara u 86. minuti.

CIBALIA: Matković, Šare, Zgrablić, Jerbić, Ugrina, Baša, Mijoković, Žderić (62 Karačić), Šimunac (46 Dabro), Vitaić, Mišić (77 Prskalo)

INTER: Čović, Begić (39 Hanžek), Šoljić, Mazalović, Ottochian (90 Danoski), Mamić, Čeliković (76 Mesfin), Komorski, Puljić, Filipović, Brlečić

Utakmica 3. kola: Cibalia - Inter 3:3 (Ugrina 13, Baša 34, Vitaić 86/ Filipović 7, Brlečić 41, Puljić 56)