MaxTV Prva HNL: Nogometaši Splita slavili na gostovanju kod Intera i skočili na drugo mjesto

Petak, 30. studenog 2012. 18:37 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Inter - Split 0:2 (Rebić 45', Belle 69')

INTER - SPLIT 0:2

Utakmica 18. kola: Inter - Split 0:2 (0:1). ŠRC Zaprešić. Gledatelja: 400. Sudac: Ivan Bebek (Rijeka).

Strijelci: 0:1 Rebić (45'), 0:2 Belle (69').

Žuti kartoni: Radotić, Erceg (Split).

Crveni karton: Baraban (61', drugi žuti karton).

INTER: Santini, Kramarić, Matko (od 46' Šćrbec), Blažević, Mlinar, Šarić, Plazanić, Oršić, Jurić (od 73' Đerić), Vujcic, Gorgiev (od 46' Filipović).

SPLIT: Vuković, Križanac, Baraban, Rebić (od 90' Galović), Radotić, Radeljić, Vojnović (od 89' Glumac), Paracki, Marčić, Hrgović, Belle (od 85' Erceg).

Nogometaši Splita slavili su na gostovanju kod Intera, a momčad iz Zaprešića doživjela je tako drugi poraz za redom. Split je ovom pobjedom barem na jedan dan skočio na drugo mjesto, a izabranici Zorana Vulića još jednom su kraj utakmice dočekali s igračem manje nakon što je Baraban isključen u 61. minuti zbog druge opomene. Ipak, osam minuta kasnije Belle je postigao pogodak za 2:0 koji je osigurao Splićanima tri boda.