Kvalifikacije za MAXtv Prvu ligu: S. Belupo pobijedio Cibaliju i osigurao ostanak u najvišem rangu

Četvrtak, 29. svibnja 2014. 21:49 Napisao/la  SC

Uzvratni susret kvalifikacija za Prvu ligu: Slaven Belupo - Cibalia 2:1 (2:2)

Nogometaši Slaven Belupa pobijedili su Cibaliju 2:1, te su s ukupnim rezultaom 4:3 osigurali ostanak u MAXtv Prvoj ligi. Cibalia je odlično krenula u uzvratu i povela u 22. minuti. Bartolović je izveo korner, vratar Picak izbio loptu, ali Muženjak je s 20-k metara bio precizan - 0:1.

Slaven Belupo uzvratio je dvije minute kasnije. Ozobić je ubacio,  a Filipović pogodio za 1:1. Utakmica je, pokazat će se kasnije, riješena u 36. minuti. Ozobić nije najbolje reagirao nakon jedne duge lopte, ali je Delić bio spretniji i postigao gol vrijedna Prve lige - 2:1