Kvalifikacije za 1. HNL: Šibenik i Istra 1961 odigrali na Šubićevcu 1:1 u prvoj utakmici

Nedjelja, 29. svibnja 2016. 21:34 Napisao/la  SC

Prva utakmica doigravanja za plasman u Prvu HNL: Šibenik - Istra 1961 1:1 (Šare 87/Trojak 18)

Šibenik i Istra 1961 odigrali su nedlučeno prvu kvalifikacijsku utakmica za plasman u Prvu HNL.

Rezultat  1:1 više odgovara nogometašima Istre, koji su uoči uzvrata u srijedu stekli prednost pogotka u gostima.

Istra je povela u 18. minuti, kada je Trojak postigao pogodak udarcem glavom nakon centaršuta - 0:1.

Gosti su kontrolirali utakmicu sve do 87. minute, kada je Šare iz gužve u kaznenom prostoru zatresao mrežu - 1:1.

ŠIBENIK: Nwolokor, Šare,  Barać,  Slavica,  Vukorepa, Pervan,  Živković,  Bartulović, Pecolaj, Alispahić, Solomon

ISTRA 1961: Iveša, Žižić, Jurkić,  Vuković,  Đurić,  Mišić,  Zlomislić, Heister,  Trojak, Gržan, Varela