Prva HNL: Osijek odavno nema trenera samo što to Nenad Bjelica ne želi priznati

Subota, 06. kolovoza 2022. 23:05 Napisao/la  SC

Utakmicu u Puli odlučio Bakrar pogotkom u 93. minuti,  napadaču Istre 1961 dva pogotka VAR poništio zbog zaleđa

Bakrar (Istra 1961)

U 93. minuti Bakrar je od središta igrališta pobjegao visoko postavljenoj obrani Osijeka, Antovski je pravodobno odigrao, napadač Istre 1961 dotrčao je do istrčalog Ivušića i mirno s ruba kaznenog prostora prebacio vratara Osijeka - 1:0.

Nitko se na klupi domaćina nije veselio prije nego što je VAR provjera potvrdila pobjedu, dvaput je prije toga Bakrar zatresao mrežu Osijeka, oba pogotka poništena su zbog zaleđa nakon intervencija VAR-a.

Istra 1961 je ostvarila prvu pobjedu ove sezone u utakmici protiv Osijeka koji odavno nema trenera samo što to Nenad Bjelica ne želi priznati.

U sudačkoj nadoknadi Mierez je glavom natjerao Majkića na sjajnu reakciju, bila je to osječka meč-lopta, kazna je brzo stigla na drugoj strani.

Istra 1961 je zasluženo pobijedila bez obzira na bolju osječku statistiku (12/5 udarci u okvir), bolje je prilike stvorila Istra 1961, dvaput su domaćini (Marin 23, Petković 62), zatresli okvir vratiju.

Najbolju priliku Osijek je imao u 20. minuti, kada je Škorić volej-udarcem zatresao gredu!

ISTRA 1961: Majkić, Hujber, Marešić, Perković, Marin, Mlinar, Caseres (90 Galilea), Petković (90 Antovski), Duvnjak (66 Mumba), Kadušić (66 Erceg), Bakrar

OSIJEK: Ivušić, Bartolec (82 Miloš), Škorić, Lončar, Jurčević, Bralić, Brlek (70 Fiolić), Jugović, Caktaš (70 Bakić), Topčagić (46 Mierez), Beljo (82 Mance)

Utakmica 4. kola: Istra 1961 - Osijek 1:0 (Bakrar 90+3)