Prva HNL: Dinamo stekao sedam bodova prednosti u odnosu na Osijek

Subota, 01. svibnja 2021. 19:07 Napisao/la  SC

Modri su u Koprivnici pitanje pobjednika riješili u zadnjih pola sata, golovima Tolića i Oršića Dinamo je napravio velik korak ka obrani naslova

Slavlje nogometaša Dinama

Nogometaši Dinama pobijedili su u Koprivnici Slaven Belupo 0:2 i napravili veliki korak ka obrani naslova prvka.

Utakmica je riješena u posljednoj trećini, Tolić je u 64. minuti usmjerio Dinamo ka pobjedi, Oršić je četiri minute prije kraja susreta potvrdio novi trobod.

Gosti su dominirali od prve minute, ali niti domaćini nisu bili bez prigoda, najveća je bila ona Brune Gode u 37. minuti, kojega je lijepo obranio Livaković.

Ovom pobjedom Dinamo je pobjegao Osijeku na sedam bodova razlike.

SLAVEN BELUPO: Filipović, Kim (65 Gamarra), Paracki (73 Julardžija), Božić, Goda, Glavčić, Van den Bruggen, Lulić, Bosec (73 Mlinar), Knoll (73 Etoundi), Iličić (57 Bačelić-Grgić).

DINAMO: Livaković, Stojanović, Lauritsen, Perić, Gvardiol, Mišić, Ademi (90 Theophile), Jakić, Ivanušec (90 Burton), Oršić (90 Oršić), Majer (72 Kastrati)

Utakmica 32. kola: Slaven Belupo – Dinamo 0:2 (Tolić 64, Oršić 86).