Cibalia osvojila Gradski vrt i slavila u slavonskom derbiju protiv Osijeka

Nedjelja, 11. ožujka 2012. 18:07 Napisao/la  SC

U posljednjem susretu 21. kola MAXtv Prve hrvatske nogometne lige Cibalia je kao gost svladala Osijek 2:1

Nogometaši Cibalie svladali su u slavonskom derbiju Osijek sa 2:1. Iako su domaćini bolje otvorili dvoboj u Gradskom vrtu i poveli u 17. minuti pogotkom Peroševića iz jedanaesterca, Vinkovčani su uspjeli preokrenuti rezultat i osvojiti sva tri boda. U 41. minuti za 1:1 zabio je Koledić, dok je pobjedu gostima osigurao Župarić 17 minuta prije kraja susreta.

MAXtv Prva hrvatska nogometna liga, 21. kolo
OSIJEK - CIBALIA 1:2
OSIJEK, stadion Gradski vrt. Gledatelja: 2400. Glavni sudac: Igor Pristovnik (Zagreb). Pomoćnici: Ivica Modrić (Zagreb), Andrija Olujić (Zagreb)
STRIJELCI: 1:0 Perošević (17' - 11m), 1:1 Koledić (41'), 1:2 Župarić (73')
OSIJEK: Vargić, Lukačević (82' Vrgoč), Kurtović, Gavrić, Babić (62' Miličević), Perošević, Maglica, Ibriks, Jugović, Šorša, Smoje. Trener: Vlado Bilić
CIBALIA: Matković, Matoš, Koledić, Bartolović (86' Mazalović), Župarić, Radotić, Šimunac (76' Prgomet), Jurić, Vitaić (67' Pavličić), Rugašević, Lučić. Trener: Samir Toplak