Arena Cup: Istra 1961 osvojila turnir, Heister i Janjušević osigurali pobjedu protiv Lokomotive

Nedjelja, 25. siječnja 2015. 21:27 Napisao/la  SC

Finalna utakmica Arena Cupa: Istra 1961 - Lokomotiva 2:0

Nogometaši Istre 1961 osvojili su Arena Cup, pobijedivši u finalu momčad Lokomotive rezultatom 2:0. Oba pogotka pala su u sudačkom vremenu Ivana Bebeka, Heister (90) i Janjušević (93) osigurali su pobjedu i trijumf na prvom turniru.

Obje su momčadi propustile svoje prilike prilike prije nego što je u 90. minuti Špehar  glavom prebacio do Heistera, koji je jakim udarcem loptu poslao u mrežu.

U posljednjoj minuti Jo je pronašao Janjuševića na drugoj stativi, napadač Istre koji je sezonu počeo u dresu Pomorca, driblingom je prošao Zeleniku i postavio konačnih 2:0.

ISTRA 1961: Dreven, Jordan (od 75. Hadžanović), Hadžić (od 66. Grafite), Gregov, Heister, Matoš (od 75. Pamić), Obšivač, Franjić (od 59. Janjušević), Špehar, Tomić (od 66. Radonjić (od 85. Repić), Ivančić (od 46. Jo).

LOKOMOTIVA: Zelenika, Bartolec, Šovšić, Pavičić, Bručić, Perić, Prenga, Kolar (od 57. Marić), Andrijašević (od 46. Ceraj), Doležal, Gržan (od 69. Mamić).

Finalna utakmica Arena Cupa: Istra 1961 - Lokomotiva 2:0 (Heister 90, Janjušević 90+3)