Sergej Jakirović debitirao na klupi Dinama pobjedom u play-offu Europske lige

Četvrtak, 24. kolovoza 2023. 22:21 Napisao/la  SC
Luka Ivanušec

Sergej Jakirović debitirao je pobjedom na klupi Dinama u utakmici protiv praške Sparte.

Početkom drugoga dijela dvama pogocima u dvije minute Dinamo je preokrenuo rezultat i stekao značajnu prednost uoči uzvrata u Pragu.

Dinamo je u drugom poluvremenu značajno podignuo intezitet igre, energetski je dominirao i zasluženo pobijedio.

DINAMO: Nevistić, Moharrami, Ristovski, Perić, Ljubičić, Mišić, Bulat (75 Sučić), Špikić (64 Emreli), Baturina (64 Stojković), Ivanušec, Petković

SPARTA PRAG: Vindahl, Krejči, Panak, Sørensen, Zeleny, Kairinen, Sadílek (68 Laci), Wiesner, Haraslín, Olatunji, Birmančević (68 Pešek)

Prva utakmica play-offa Europske lige: Dinamo - Sparta Prag 3:1 (Špikić 44, Perić 59, Ivanušec 61/Krejči 38-11m)