Kidd je veliki dečko i može raditi što god želi, ali ovo me jako razočaralo. Pogotovo zato jer smo mu ponudili identične uvjete kao Knicksi, objašnjava osebujni Cuban, koji je "težak" oko dvije i pol milijarde dolara
Skupina C, 2. kolo: Ukrajina - Hrvatska 79:80.  Pobjedničku tricu Bogdanović je postigao šest sekundi prije kraja utakmice
Od Tonija Kukoča nismo imali takvog igrača. No, Dario nije usamljen. Ova cijela generacija je iznimno talentirana, ponovio je prilikom dočeka hrvatski izbornik Jakša Vulić
Nedjelja, 19. kolovoza 2012. 21:10
Košarka

Hrvatski juniori na krovu Europe

Finale: Litva - Hrvatska 76:88 (15:22, 18:14, 20:22, 23:30). Izvanredni Dario Šarić postigao je u finalu čak 39 poena
Utakmica 1. kola: Hrvatska - Cipar 93:38 (17:10, 23:13, 25:12, 28:3). Ciprani su se još nekako držali do posljednje četvrtine, a onda su zabili samo 3 koša u posljednjih deset minuta!
Mi smo se dogovorili s Tomasom da prođe liječnički tretman i da na taj način bude u punom pogonu ove sezone. On će biti naš stožerni igrač, objasnio je sportski direktor kluba Matej Mamić
Madrižani su Drapera angažirali kao kao treću razigravačku opciju, iza španjolskih reprezentativaca Sergija Rodrigueza i Sergija Llulla
Prijateljska utakmica: Hrvatska - Italija 72:70. Pobjedu je donio "pokajnik" Bojan Bogdanović, koji je prije nekoliko dana vraćen u reprezentaciju nakon isprike zbog noćnog izlaska