NBA Ivica Zubac uzvratio Bojanu Bogdanoviću, Dario Šarić igrao skomno

Subota, 20. veljače 2021. 09:39 Napisao/la  SC

Los Angeles Clippersi revanširali su se Utah Jazzu za poraz prije dva dana, na svom parketu pobijedili su 116:112.

Jazzeri su prekinuli niz od devet uzastopnih pobjeda, doživjeli su tek drugi poraz u posljednje 22 utakmice.

Bojan Bogdanović ubacio je 23 poena za Jazzere (šut za dva 4-6, trica 4-5, slobodna bacanja 3-4) uz 2 skoka i 2 asistencije.

Ivica Zubac igrao je 17 minuta Clipperse, ubacio je 3 koša, ostvario je 8 skokova i 2 asistencije.

Kawhi Leonard s 29 i Lou Williams s 19 bili su najefikasniji kod domaćina, Donovan Mitchell je ubacio 35 koševa za goste.

Phoenix Suns pobijedio je (132:114) na gostovanju kod New Orleans Pelicansa, Dario Šarić igrao je 10 minuta, postigao je 5 koševa (šut za dva 1-2, trica 1-3) uz tri skoka.