NBA Clippersi doživjeli najteži poraz u povijesti, Dallas vodio +50 na poluvremenu

Ponedjeljak, 28. prosinca 2020. 00:41 Napisao/la  SC
Luka Dončić
Luka Dončić

Utakmica Dallas Mavericksa i LA Clippersa ušla je u povijest NBA.

Dallas je predvođen Lukom Dončićem pobijedio Clipperse s čak 124:73, prvi put u povijesti NBA-a jedna je momčad na poluvremenu vodila s +50 (77:27).

Clippersi su bez Kawhija Leonarda doživjeli najteži poraz u povijesti, raspoložene goste predvodio je Dončić s 24 poena, 9 skokova i 8 asistencija, Richardson je postigao 21 poena.

Ivica Zubac u 16 i pol minuta na parketu postigao je 10 poena za domaćina, zablježio je dva skoka.