All Star: Momčad LeBrona Jamesa bolja od momčadi Kevina Duranta

Ponedjeljak, 08. ožujka 2021. 09:32 Napisao/la  SC
Giannis Antetokounmpo

Momčad LeBrona Jamesa bila je uspješnija (170:150) od momčadi Kevina Duranta u All Star utakmici odigranoj u Atlanti.

Giannis Antetokounmpo proglašen je najboljim igračem, za pobjednike je postigao 35 koševa sa stopostotnim učinkom (16/16 za dva, 3/3 za tri).

Damian Lillard (32) i Stephen Curry (28) dobro su pratili Antetokounmpa, obojica su pogodila po osam trica.

LeBron James igrao je samo 12 minuta u prvom poluvremenu, ubacio je samo 4 poena.

U Durantovu sastavu najučinkovitiji su bili Bradley Beal sa 26 ubačaja te Kyrie Irving sa 24 pogotka i 12 asistencija.

Bila je ovo četvrta "All Star" utakmica otkada dva kapetana biraju svoje momčad, LeBron James ostvario je četiri pobjede.

Prije  utakmice održana su i natjecanja u zakucavanjima, tricama i vještinama.

Najbolji u zakucavanjima bio je 21-godišnji član Portland Trail Blazersa Anfernee Simons, Stephen Curry pobijedio je u gađanju trica, Litvanac Domantas Sabonis iz Indiana Pacersa bio je najvještiji.