Miami i Oklahoma ubilježili prve poraze

Utorak, 03. siječnja 2012. 10:17 Napisao  Marko Babić

Ključnu ulogu u pobjedi Atlante odigrao je Tracy McGrady, te je uz poena pogodio tricu za 93:84 dvije i pol minute prije kraja

Nema više neporaženih momčadi u NBA ligi, Miami je na domaćem parketu izgubio od Atlante, dok je Oklahoma poražena na gostovanju kod Dallasa. Ključnu ulogu u pobjedi Atlante odigrao je Tracy McGrady, te je uz poena pogodio tricu za 93:84 dvije i pol minute prije kraja.

Miamiju nije pomogao ni LeBron James s 28 poena, sedam skokova, šest asistencija, Chris Bosh s 19 poena, šest skokova i Dwyane Wade 12 poena i deset asistencija.

U šestoj utakmici prvi poraz ubilježila je Oklahoma, Dallas je uzvratio za poraz uz 26 poena Dirka Nowitzkog. Poslije tri uvodna poraza, Boston je došao i do treće uzastopne pobjede. Drugu večer zaredom Celticsi su svladali Washington.

Rezultati NBA lige:  Denver - Milwaukee 91:86, Phoenix - Golden 102:91, Boston - Washington 100:92, New Jersey - Indiana 94:108, New York - Toronto 85:90, Miami - Atlanta 92:100, Detroit - Orlando 89:78, Minnesota - San Antonio 106:96, Dallas - Oklahoma 100:87, Utah - New Orleans 94:90.