VATERPOLSKI KUP VS PGŽ 2013

Vaterpolisti Palade umalo iznenadili favorizirano Primorje

Utorak, 26. studenog 2013. 18:35 Napisao/la  SC

Mići Boduli sredinom treće četvrtine vodili su protiv Primorja čak 7:2, ali nisu uspjeli pobijediti

odgođeno

U terminu odgođene utakmice zbog nastupa djevojčica na KUP natjecanja kadetkinja u Šibeniku odigrana je odgođena utakmica 4. kola;

13:00

VK Pula

-

5

:

13

Na "malom" bazenu za skokove uz veliku pomoć djelatnika bazena nastavljeno je predmetno natjecanja. Malobrojna publika koja je prisustvovala utakmicama zbog sigurnosti i kapaciteta bazena te novi ambijent nisu spriječili igrače koji su odigrali zanimljive, uzbudljive i kvalitetne utakmice.

U prvoj utakmici kola opatijski "Kileri" nisu "Kircima" dozvolili novo iznenađenje, te su sigurnom igrom došli do pobjede i prvog mjesta na tablici. U velikom istarskom derbiju, odgođenoj utakmici 4. kola, Delfini predvođeni Silviom Poropatom nanijeli su  prvi poraz vodećoj ekipi natjecanja. Nažalost, "Mići Puležani" i u drugoj svojoj utakmici tijesno su izgubili od sve boljih Jadranaša tako da su prepustili vodstvo na tablici.

Veliko iznenađenje se spremalo na utakmici "Mićih Bodula" i velikog favorita VK Primorja. Sredinom treće četvrtine VK Palada je vodila rezultatom 7:2, no dječaci Marijana Pichlera su ubacili u veću brzinu i do kraja utakmice uspjeli isčupati pobjedu.