Sena Smailji pobijedila na turniru u Osijeku

Subota, 19. listopada 2019. 11:42 Napisao/la  SC
Sena Smailji pobijedila na  turniru u Osijeku

U Osijeku je održan 22. po redu "Memorijal Matija Gregić", vrlo jako međunarodno stolnotenisko natjecanje na kojem je nastupilo blizu tristo sudionika iz pet država koji su se natjecali u pet dobnih kategorija.

Riječanka Sena Smailji, članica Stolnoteniskog športskog kluba Srdoči, osvojila je prvo mjesto u kategoriji kadetkinja pobijedivši u finalu Marlu Vidaković, stolnotenisačicu osječke Olimpije, s uvjerljivih 3-0.

Jedini ozbiljniji ispit trinaestogodišnjoj je Riječanki priredila Vukelić Jelena (Varaždin) koju je u četvrtfinalu Smailji porazila rezultatom 3-2.

Smailji je nastupila i u kategoriji juniorki, gdje je zaustavljena u četvrtfinalu od pobjednice turnira Arapović Hane (GSTK Zagreb) rezultatom 0-3.

U kategoriji juniora nastupio je još jedan član Srdoča, Kaso Smailji, koji je natjecanje završio u kvalifikacijskoj skupini gdje je s 1-3 poražen od Luke Lozušića (GSTK Zagreb), te s 0-3 od, Leona Šanteka (STK SC Ronald Ređep, Varaždin), trećeg s nacionalne juniorske rang liste i pobjednika turnira.