PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori protiv Intera nastavili pobjednički niz, kadeti remizirali

Nedjelja, 16. rujna 2012. 20:40 Napisao/la  SC

Juniori: Rijeka - Inter 2:1 (Marcijuš 7, Fumić 41/Malivuk 30). Kadeti: Rijeka - Inter 2:2 (Maloku 62, Furijan 74/Dramac 55, Marić 72)

JUNIORI

RIJEKA - INTER 2:1

Utakmica 5. kola: Rijeka - Inter 2:1. Gledatelja: 100. Sudac: Domagoj Vučkov (Rijeka)

Strijelci: 1:0 Marcijuš (7), 1:1 Malivuk (30), 2:1 Fumić (41)

Žuti kartoni: Jurica (Rijeka), Lešković, Leško, Malivuk (Inter)

RIJEKA: Berković, Čop, Vidas, Jurica, Bagadur, Benić (53 Brdar), Škulić (63 Kurilić), Marciuš (70 Zuliani), Fumić, Klapan (87 Bukvić), Mršić (67 Jovanović)

INTER: Posavec, Barić, Kuš, Ćosić, Lešković (46 Kalamir), Bošnjak, Gorgiev (63 Merlin), Leško, Mohač (82 Hustić), Deak (75 Stojanovski), Malivuk (57 Šlogar)

Juniori Rijeke i dalje ne znaju za poraz ove sezone. U okviru 5. kola Prve HNL na Kantridi su pobijedili vršnjake iz Intera u prvom ovogodišnjem domaćinstvu ove sezone. Strijelci za nova tri boda bili su Marcijuš (7) i kapetan Fumić, koji je drugim golom u dva kola u 41. minuti Bijelima vratio vodstvo nakon što je Malivuk 11 minuta ranije izjednačio.

KADETI

RIJEKA - INTER 2:2

Utakmica 5. kola: Rijeka - Inter 2:2. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Perković (Rijeka)

Strijelci: 0:1 Dramac (55), 1:1 Maloku (62), 1:2 Marić (72), 2:2 Furijan (74)

Žuti kartoni: Prpić, Peričić (Rijeka), Vertuč, Čelić, Hanžek (Inter)

RIJEKA: Šestan, Blašković, Prpić, Gatara, Neziri, Cvetković, Sušilović, Maloku, Peričić (71 Lacković), Fumić (63 Štemberger), Jović (47 Furijan)

INTER: Supina (59 Šostik), Vertuš, Babić, Marić (80 Šteko), Bogović, Ćelić, Filipović, Dramac, Hanžek, Tubikanec (76 Bosec), Držić (69 Landripet)

Dvoboj kadeta započeo je sa 30 minuta zakašnjenja zbog prometne nezgode koju su gosti imali na putu. Sve bitno dogodilo se u razmaku od samo 19 minuta. Gosti su poveli preko Dramca (55), izjednačenje je donio Maloku sedam minuta kasnije. Gosti su opet poveli preko Marića u 72. minuti, da bi samo dvije minute kasnije konačni rezultat postavio Furijan.