PRVA HNL JUNIORA I KADETA

Juniori Rijeke slavili u Osijeku, kadeti poraženi

Srijeda, 22. kolovoza 2012. 17:45 Napisao/la  SC

Utakmice 1. kola, juniori: Osijek - Rijeka 1:2 (Grafina 38/Fumić 59, Brdar 85), kadeti: Osijek - Rijeka 2:1 (Balikić 18, Rimac 42/Prpić 61)

PRVA HNL KADETA I JUNIORA

JUNIORI

OSIJEK - RIJEKA 1:2

Gradski vrt. Utakmica 1. kola. Gledatelja: 100. Sudac: Mario Batinić (Osijek)

Strijelci: 1:0 Grafina (38), 1:1 Fumić (59), 1:2 Brdar (85). Žuti kartoni: Perić, Balentović (Osijek), Čop (Rijeka)

Osijek: Malenica, Balentović, Pavić, Šimunec, Perić (61 Kovačić), Arsenić, Mandić, Mišić, Dugandžić, Mioč, Grafina

Rijeka: Berković, Čop (89 Jovanović), Vidas, Jurica, Bagadur, Benić, Škulić, Marciuš, Klapan, Dangubić (80 Brdar), Fumić

Juniori Rijeke iznenadili su na otvaranju Prve HNL Osječane, pobijedivši ih u njihovom Gradskom vrtu (1:2). Utakmica je odigrana po tropskim vrućinama (početak je bio u 12 sati!) pa je sudac Batinić u 24. i 72. minuti dozvolio igračima osvježenje.

Domaćin je poveo golom Grafine, a "bijelima" su preokret i tri vrijedna boda donijeli kapetan Florija Fumić (59) i Robert Brdar, koji je u 80. minuti zamjenio Dangubića i samo pet minuta kasnije odlučio pobjednika.

KADETI

OSIJEK - RIJEKA 2:1

Gradski vrt. Utakmica 1. kola. Gledatelja: 100. Sudac:

Strijelci: 1:0 Balikić (18), 2:0 Rimac (42), 2:1 Prpić (61). Žuti kartoni: Lovrić, Špoljarić (Osijek), Čop (Rijeka), Šestan, Gatara, Prpić, Fumić (Rijeka)

Osijek: Prpić, Dominković (40 Špoljar), Kurbalić, Lovrić, Balikić, Ivić (51 Ždinjak), Lulić, Špoljarić (76 Jakšić), Rimac (61 Mrkonjić), Tuksar, Labak (48 Ćosić)

Rijeka: Šestan, Malinić, Prpić, Gatara, Cvetković, Lucić, Lacković (71 Maloku), Prpić, Josipović, Fumić (54 Furijan), Budan

Mlađa garnitura Rijeke nije bila uspješna kao juniori. Kadeti su poraženi 2:1. Strijelci za Osječane bili su Balikić (18) i Rimac (42), dok je poraz Riječana ublažio Prpić u 61. minuti ogleda.