PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke protiv Zadra prosuli pobjedu u 89. minuti

Nedjelja, 11. studenog 2012. 23:14 Napisao/la  SC

Utakmica 13. kola, juniori: Rijeka - Zadar 1:1 (Škulić 58'/Čirjak 89').  Kadeti: Rijeka - Zadar 0:0

JUNIORI

RIJEKA - ZADAR 1:1

Utakmica 13. kola: Rijeka - Zadar 1:1 (0:0). Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Marin Vidulin (Kanfanar).

Strijelci: 1:0 Škulić (58'), 1:1 Čirjak (89').

Žuti karton: Jurica (Rijeka).

RIJEKA: Peterfai, Čop (od 46' Collins), Vidas, Jurica, Kurilić, Benić (od 61' Kokorović), Postonjski, Marciuš (od 68' Brdar), Dangubić (od 56' Škulić), Klapan, Fumić (od 81' Kolaković).

ZADAR: Borgelott, Baričević, Paleka, Viduka, Čirjak (od 90' Uzelac), Perica (od 90' Radovčić), Colić (od 80' Zdrilić), Zubčić (od 64' Syla), Ikić, Miletić, Blažević (od 56' Baraba).

Juniori Rijeke nisu uspjeli pobijediti Zadar na domaćem terenu i upisali su prvi remi sezone. Rijeka je povela pogotkom Škulića u 58. minuti, ali je bod gostima donio Čirjak u 89. minuti. Izabranici Borisa Pučića drže drugo mjesto s osam bodova zaostatka za vodećim Osijekom i utakmicom manje.

KADETI

RIJEKA - ZADAR 0:0

Utakmica 13. kola: Rijeka - Zadar 0:0. Pomoćno Kantrida. Gledatelja: 50. Sudac: Vedran Jelenčić (Kastav).

RIJEKA: Šestan, Malinić, Prpić, Gatara (od 55' Vujičić), Lucić, Cvetković, Furijan (od 69' Josipović), Sušilović (od 62' Prpić), Budan, Maloku, Jović (od 48' Monjac).

ZADAR: Pinčić, Zelić (od 80' Lisica), Pranić, Mario Jurjević, Bašić, Fantov, Vidaić, Jurić (od 35' Josić), Šutić (od 77' Jović), Antić (od 69' Bubnjar), Marino Jurjević (od 54' Matković).

Kadeti Rijeke i Zadra podijelili su bodove odigravši utakmicu bez pogodaka. Riječani već četiri utakmice ne znaju za poraz, a kadeti  drže osmo mjesto sa 17 bodova.