PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke u Vinkovcima prekinuli pobjednički niz

Nedjelja, 21. listopada 2012. 00:54 Napisao/la  SC

Juniori: Cibalia - Rijeka 2:1 (Ležaić 10', Bajić 45'/Benić 55'). Kadeti: Cibalia - Rijeka 1:1 (Dabro 42'/Budan 76')

JUNIORI

CIBALIA - RIJEKA 2:1

Stadion Cibalia. Gledatelja: 50. Sudac: Domagoj Ljubičić (Osijek).

Strijelci: 1:0 Ležaić (10'), 2:0 Bajić (45'), 2:1 Benić (55').

Žuti kartoni: I. Tustonjić, Uglješić, Bilić, Bajić (Cibalia), Fumić, Postonjski, Berković, Brdar, Benić, Vidas (Rijeka).

CIBALIA: Filipović, Uglješić, I. Tustonjić, Ivanović, Baotić, Mijoković (od 86' Karaula), Jančić (od 64' Šibalić), Marinčić (od 68' Bilić), Bajić, Budisavljević (od 64' B. Tustonjić), Ležaić (od 64' Kraljević).

RIJEKA: Berković, Čop, Vidas, Jurica, Bagadur, Benić, Postonjski (od 86' Jovanović), Fumić, Dangubić (od 53' Škulić), Klapan (od 70' Brdar), Mršić (od 83' Zuliani).

Svemu lijepom dođe kraj, tako i sjajnom nizu juniora Rijeke koji su doživjeli prvi poraz ove sezone. Nakon osam pobjeda izabranici Borisa Pučića zaustavljeni su u Vinkovcima.

Domaćin je poveo u 10. minuti pogotkom Ležaića, a na 2:0 povisio je Bajić. Lovro Benić smanjio je na 1:2 u 55. minuti, ali Rijeka do kraja utakmice nije uspijela izboriti barem bod.

KADETI

CIBALIA - RIJEKA 1:1

Stadion Cibalia. Gledatelja: 50. Sudac: Davor Grizelj (Vinkovci).

Strijelci: 1:0 Dabro (42'), 1:1 Budan (76').

Žuti kartoni: Cerovski (Cibalia), E. Maloku (Rijeka).

CIBALIA: Jurić, Mauer, Jazvić, Topić, Cerovski, Rašidović (od 59' Hodak), Baotić (od 41' Božić), Žglea, Dabro, Stojak (od 78' Pavlović), Smolčić (od 76' Severović).

RIJEKA: Magaš, Malinić, Prpić, Gatara, Neziri, Cvetković, E. Maloku, Sušilović (od 55' Furijan), Budan, Fumić, Blašković (od 41' T. Maloku, od 51' Jović).

Od tri generacije Rijeke koje su gostovale u Vinkovcima, jedino su kadeti uspjeli ostati neporaženi. Nakon posrtaja seniora i juniora, kadeti su izborili bod.

Domaćin je poveo pogotkom Dabre u 42. minuti, a bod Rijeci donio je Matko Budan u 76. minuti.