PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori Rijeke nižu pobjede, kadeti poraženi protiv Marsonije

Nedjelja, 07. listopada 2012. 17:57 Napisao/la  SC

Juniori: Marsonia 1909 - Rijeka 0:3 (Postonjski 18', Klapan 36'-11m, 0:3 Zuliani 86'). Kadeti: Marsonia 1909 - Rijeka 1:0 (Stasjuk 39')

JUNIORI

MARSONIA 1909 - RIJEKA 0:3

Utakmica 8. kola: Marsonija - Rijeka 0:3 (0:2). Stadion uz Savu. Gledatelja: 50. Sudac: Danijel Trampus (Osijek).

Strijelci: 0:1 Postonjski (18'), 0:2 Klapan (36'-11m), 0:3 Zuliani (86').

Žuti kartoni: Kovačević, Bratanić, Gačić (Marsonia), Marciuš, Jurica (Rijeka).

MARSONIA 1909: Konrad, Teskera (od 65' Mašić), Kovačević (od 75' Borevković), Barukčić, Bičanić (od 39' Akšamović), Kirchofer, Didić, Mitrović (od 46' Katanić), Gačić, Lovrić (od 46' Bratanić), Biro.

RIJEKA: Berković, Čop (od 81' Jovanović), Vidas, Jurica (od 86' Matešković), Bagadur, Benić, Postonjski, Marciuš (od 59' Zuliani), Fumić, Klapan (od 66' Škulić), Mršić (od 53' Brdar).

Juniori Rijeke nastavili su nizati pobjede, te su u osmom kolu stigli do osme pobjede na gostovanju kod Marsonije koja drži posljednje mjesto na ljestvici. Riječani nisu dopustili iznenađenje te su poveli pogotkom Postonjskog u 18. minuti, a na 2:0 povisio je Klapan realiziravši najstrožu kaznu u 36. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Zuliani četiri minute prije kraja utakmice.

KADETI

MARSONIA 1909 - RIJEKA 1:0

Utakmica 8. kola: Marsonia - Rijeka 1:0 (1:0). Stadion uz Savu. Gledatelja: 50. Sudac: Mario Novak (Osijek).

Strijelac: 1:0 Stasjuk (39').

Žuti kartoni: Stasjuk, Lucić, Radman (Marsonia), Gatara, Prpić, Neziri (Rijeka).

MARSONIA 1909: Gavrić, Perković, Jagić, Bundavica, Vrljić, Petričević (od 55' Barišić), Alfoldi, Lucić (od 75' Rosandić), Vrhovec (od 64' Majstorić), Radman, Stasjuk (od 71' Bačić).

RIJEKA: Magaš, Malinić, Prpić, Gatara, Neziri, Cvetković, Furijan (od 47' Jović), Sušilović, Peričić (od 64' Lacković), Fumić (od 51' Prpić), Budan.

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Marsonije. Pretposljednja ekipa na ljestvici kadeta uzela je tri boda riječkom sastavu koji je tako prekinuo niz od tri utakmice bez poraza. Marsoniji je za tri boda bio dovoljan jedan pogodak, Stasjuk je zabio u 39. minuti.