PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Juniori i kadeti Rijeke poraženi u Zagrebu

Ponedjeljak, 19. studenog 2012. 10:57 Napisao/la  SC

Utakmica 14. kola, juniori: Zagreb - Rijeka 3:0 (Skupnjak 8', 49',  Katanić 67'). Kadeti: Zagreb - Rijeka 1:0 (Prtajin 48').

JUNIORI

ZAGREB - RIJEKA 3:0

Utakmica 14. kola: Zagreb - Rijeka 3:0. Igralište u Veslačkoj. Gledatelja: 80. Suci: Mihalj (Velika Mlaka).

Strijelci: 1:0 Skupnjak (8'), 2:0 Skupnjak (49'), 3:0 Katanić (67').

Žuti kartoni: Kolinger (Zagreb), Kurilić, Mršić (Rijeka).

ZAGREB: Jakupčić, Kraljević, Puretić, Šalinović, Barać (od 61' Filipović), Šehić, Skupnjak (od 86' Mudražija), Krovinčić (od 82' Galić), Katanić (od 75' Skelin), Kolinger, Morris (od 79' Zelenika).

RIJEKA: Peterfai, Čop (od 87' Bukvić), Vidas (od 85' Collins), Kurilić, Bagadur, Benić, Postonjski (od 60' Kokorović), Marciuš (od 73' Brdar), Fumić (od 53' Dangubić), Klapan, Mršić.

Juniori Rijeke doživjeli su drugi uzastopni posrtaj, nakon poraza od Dinama, izabranici Borisa Pučića izgubili su na gostovanju kod Zagreba 0:3. Riječku mrežu načeo je Skupnjak u 8. minuti, a isti igrač je povisio na 2:0 pogotkom u 49. minuti. Konačnih 3:0 postavio je Katanić u 67. minuti.

Rijeka je četvrtim porazom ove sezone pala na peto mjesto ljestvice, a u idućem kolu dočekuje Lokomotivu.

KADETI

ZAGREB - RIJEKA 1:0

Utakmica 14. kola: Zagreb - Rijeka 1:0 (0:0). Igralište u Veslačkoj. Gledatelja: 50. Sudac: Bionda (Zaprešić).

Strijelac: 1:0 Prtajin (48').

Žuti kartoni: Ćosić (Zagreb), Cvetković (Rijeka).

ZAGREB: Glasnović, Gluhalić (od 68' Masić), Žeželj - Vidoša, Krsnik, Ćosić, Krešić, Cerovec (od 79' Novaković), Obadić (od 29' Aralica, od 79' Soldo), Prtajin, Bašić (od 72' Kontek), Žulj.

RIJEKA: Šestan, Malinić, Šipura, Gatara, Neziri, Cvetković, Lucić (od 62' Prpić), Furijan, Budan (od 55' Peričić), Maloku, Jović (Od 66' Monjac).

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Zagreba, jedini pogodak na utakmici postigao je Prtajin u 48. minuti. Bio je to peti poraz izabranika Renata Pilipovića koji trenutno drže deveto mjesto.