PRVA HNL KADETA I JUNIORA

"Bijele" nade minimalno poražene u gostima kod Splita

Četvrtak, 10. svibnja 2012. 00:31 Napisao/la  SC

Nade "bijelih" identično su prošle na gostovanju u Splitu. Pučićevi dečki gol su primili u 81. minuti, dok su kadeti kapitulirali u 69. minuti

JUNIORI

Split - Rijeka 1:0

Igralište Park mladeži. Utakmica 26. kola: Split - Rijeka 1:0 (0:0). Gledatelja: 100. Sudac: Ivo Krečak (Šibenik). Žuti karton: Stipanović (Split). Strijelac: 1:0 Zebić (81).

SPLIT: Banić, Burić, Franić, Štimac, Lela, Stipanović, Pavić, Tokić (88 Balek), Zebić, Juretić (55 Mrkić), Bilić (82 Pervan).

RIJEKA: Berković, Petrović, Perić, Načinović, Jurica, Datković, Polić, Fumić (82' Zuliani), Benić (54' Klapan), Škulić (62' Čop), Mršić (78' Tuzlak).

Nade "bijelih" identično su prošle na gostovanju u Splitu, minimalno su poražene u okviru 26. kola Prve HNL. Pučićevi puleni su doživjeli peti poraz sezone. Presudio im je Zebić, koji jed evet minuta prije posljednjeg sučevog zvižduka zatresao mrežu Berkovića.

KADETI

Igralište Park mladeži. Utakmica 26. kola: Split - Rijeka 1:0 (0:0). Gledatelja: 100. Sudac: Vedran Mamić (Split). Žuti kartoni: Sršen, Galić (Split), Lončar (Rijeka). Strijelac: 1:0 Kelez (69).

SPLIT: Zebić, Šarić, Baran, Šalinović, Lovrić, Sršen (67' Zebić), Grga, Vojković (75' Batinić), Marčić, Boban (59' Galić), Kelez (72' Biskupović).

RIJEKA: Šestan, Bukvić, Juraga (75' Vidas), Bagadur, Kurilić, Pelizzar, Jovanović, Kokorović, Bubalo (60 Szabo), Maloku, Lončar (74' Šaina).

Kadeti su u gostima kod "crvenih" doživjeli deveti poraz sezone. Mlađa garnitura Rijeke pokleknula je 12 minuta ranije od starijih kolega. Gol su primili u 69. minuti, a strijelac je bio domaći napadač Kelez.