PRVA HNL KADETA I JUNIORA

Fumić obradovao juniore Rijeke, kadeti poraženi kod Slavena

Subota, 08. rujna 2012. 22:46 Napisao/la  SC

Juniori: Slaven Belupo - Rijeka 0:1 (Fumić 4'). Kadeti: Slaven Belupo - Rijeka 2:0 (Pavlović 28', Oštrek 70'-11m)

JUNIORI

SLAVEN BELUPO - RIJEKA 0:1

Utakmica 4. kola: Slaven Belupo - Rijeka 0:1. Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Bruno Marić (Daruvar).

Strijelac: 0:1 Fumić (4').

Žuti karton: Dankič, Mičunović (Slaven Belupo), Mršić (Rijeka).

SLAVEN BELUPO: Kovačić, Sminderovac (od 46' Senić), Majtanić, Grabar, Brzoja, Galešić (od 61' Živčec), Borak, Brlek,  Jambor (od 46' Mičunović), Uljaki, Dankić (od 46' Andrić).

RIJEKA: Berković, Čop, Vidas, Jurica (od 75' Kurilić), Bagadur, Benić, Škulić (od 83' Žeželj), Marciuš (od 86'  Bukvić), Fumić, Dangubić (od 78' Jovanović), Mršić (od 56' Brdar).

Juniori Rijeke nastavili su nizati pobjede, slavljem u Koprivnici stigli su do treće pobjede u trećoj utakmici i devet bodova, dok vodeći Osijek ima 12 bodova iz pet utakmica. Za slavlje u Koprivnici bio je dovoljan jedan pogodak, Florijan Fumić zabio je gol za važna tri boda.

KADETI

SLAVEN BELUPO - RIJEKA 2:0

Utakmica 4. kola: Slaven Belupo - Rijeka 2:0 (1:0). Gradski stadion. Gledatelja: 100. Sudac: Ivan Župan (Bjelovar).

Strijelci: 1:0 Pavlović (28'), 2:0 Oštrek (70'-11m).

Žuti kartoni: Oštrek (Slaven Belupo), Neziri (Rijeka).

SLAVEN BELUPO: Ilić, Pavlović, Koren (od 67' Sakač), Kolarić (od 41' Novačić), Srpak, Šarlija, Rebić (od 87'  Kovačić), Marić (od 54' Srbljinović), Tihelka, Međimorec, Oštrek.

RIJEKA: Šestan, Cvetković, Prpić, Gatara, Lucić, Neziri, Blašković (od 41' Jović), Prpić (od 36' Sušilović),  Josipović (od 44' Peričić), Fumić (od 61' Furijan), Budan (od 75' Malinić).

Kadeti Rijeke poraženi su na gostovanju kod Slaven Belupa, te su u trećoj utakmici ove sezone doživjeli drugi poraz uz jednu pobjedu. Domaćin je poveo preko Pavlovića u 28. minuti, a konačnih 2:0 postavio je Oštrek realiziravši najstrožu kaznu u 70. minuti.