JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 46

Tvin - Zamet 30:35

Četvrtak, 01. prosinca 2011. 20:20 Napisao/la

Rukometašice Zameta slavile u Virovitici uoči pauze zbog Svjetskog prvenstva

VIROVITICA Gradska dvorana: Tvin Trgocentar – Zamet 30:35 (18:15). Gledatelja 200.
    TVIN: Majkovčan, Smiljčić 7, Kožarić 6, Šutalo, Galetić 1, Štefanec, Bartolić, Aurer, Poljanac, Miočinović, Žečević 4, Mikulić 5, Obžetić 2, Smiljčić.
    ZAMET: Račić, Brčić 5, Plahinek 3, Vuković 3, Debelić 2, Toto 3, Strukar, Bunić 3, Tus 2, Bukvić, Mičijević 5, Stakorić 1 (1), Mateševac, Mišurović, Vučić, Zorić.
    Sedmerci: Tvin 4 (3), Zamet 3 (2).

Rukometašice Zameta slavile su na gostovanju u Virovitici kod Tvin Trgocentra (35:30) i kod posljednjeplasirane momčadi prvenstva ostvarile petu ovosezonsku pobjedu. Iako se pobjeda čini uvjerljivom tijek utakmice do 22. minute nije djelovao obećavajuće po Zamećanke budući da su rukometašice Tvina na kontu imale sedam pogodaka prednosti (17:10). Ipak, Riječanke su se serijom 8:1 vratile u utakmicu i u drugom poluvremenu okončale preokret. U 42. minuti pogotkom Stefani Stakorić ostvarile su prvo vodstvo (23:22) i serijom 4:0 najavile da namjeravaju uzeti puni plijen. Domače rukometašiće u tri su se navrata primaknule na dva gola zaostaka ali Zamećanke su mirno kontrolirale rezultat i pogotkom Mile Toto u 50. minuti otišle na plus pet (32:27) te otklonile sve dvojbe oko pobjede koju su potvrdile Mičijević i Brčić