PRVA LIGA RUKOMETAŠICA

Zamećanke slomile Koku serijom 18:2

Subota, 22. veljače 2014. 19:15 Napisao/la  SC

Utakmica 18. kola: Zamet - Koka 39:25 (23:10). Gošće su posljednje vodstvo na utakmici imale u 12. minuti

Prva liga rukometašica

ZAMET - KOKA 35:29

Utakmica 18. kola: Zamet - Koka 39:25 (23:10). Centar Zamet. Suci: Emanović, Mikić.

ZAMET: Paurević, Plahinek 3, Jerčinović 2, Gvoić, Tabar, Milošević, Toto, Strukar, Bunić 5, Tus 1, Bukvić 8 (4), Šegota, Mičijević 5, Stakorić 4 (1), Masnić 4, Gugić 7.

KOKA: Karaula, Horvat, Domjan 8, El. Halili, Maljak, Ed. Halili, Tomašek, Kalaus 3, Antolić, Dežić 6, Haček, Mateša 5, Kovačić, Kalaus 3.

Sedmerci: Zamet (5), Koka (1). Isključenja: Zamet 6, Koka 10 minuta.

Rukometašice Zameta pobijedile su Koku i zadržale su prvo mjesto na ljestvici. Riječke rukometašice do 14. prvenstvene pobjede stigle su sjajnom igrom. Gošće su posljednje vodstvo na utakmici imale u 12. minuti kada je Dežić pogodila za 5:7.

Uslijedila je nevjerojatna serija domaćina 18:2! Riječke rukometašice nemilice su punile mrežu gostujuće ekipe, Dežić je pogocima u 29. i 30. minuti uspjela da gošće na odmor odu s dvoznamenkastim brojem golova.

Već tada bilo je jasno da gošće nemaju što tražiti u Rijeci, domaće rukometašice nisu dale Koki da ozbiljnije zaprijeti u drugom poluvremenu, bilo je samo pitanje s kojom će prednošću izabranice Adriane Prosenjak na kraju slaviti.